Rowerem przez śnieg

Altanka

Ponieważ spadł śnieg, jest zimno i wszyscy Czarodzieje od pogody z TV zalecają siedzenie w domu, ja postanowiłem wybrać się na rower. Wbrew przepowiadaniem o uszkodzeniu roweru przez mycie go myjką wysokociśnieniową, maszyna jeździ idealnie.

Alcove

Do jeżdżenia po zamarzniętych stawach, drogach i lesie zaprosiłem kolegów. Trzech rowerzystów wyglądało dziwnie wśród trzęsących się z zimna przechodniów. Ludzie na nartach na chodniku robili na nich mniejsze wrażenie.

Rower zimą Rower zimą

Niestety miejscami, śnieg był tak gruby i zamarznięty, że nie dało się ślizgać po lodzie. W kilku miejscach , wyślizgane były trasy. Tam można było poszaleć. Trzeba było się tylko ustawić w kolejkę za dzieciakami, które opanowały ten teren na stawie.

Winter

Oczywiście bez wywrotek, upadków i wpadania na siebie się nie obyło. W końcu to są zimowe zabawy! Jedni wolą sanki, inni wolą narty, a ja kocham rower.

Ducks

Ptaki zwane kaczkami powoli odlatywały do domu. Niski poziom baterii w aparacie oraz narastające zimno, zasugerowało powrót do domu. I nie przeziębiłem się.